5 důvodů, proč si před změnou životního stylu sednout s expertem

Uvažujete o změně životního stylu a nevíte, jak se odpíchnout? Nestřílejte jenom tak od boku. Nezkoušejte metodu pokus/omyl. Neprospěje to vašemu tělu, ani mysli. Běžte na to s rozumem – na odbornou konzultaci. Máme pro vás 5 argumentů, proč jít touto cestou.

Jestli už jste se rozhodli udělat něco se svým životním stylem a přepnout ho do módu „zdraví“, nedělejte to polovičatě.

Zajít si nejprve na konzultaci s profesionálním výživovým poradcem, nebo trenérem, může být pro vás jedním z nejdůležitějších rozhodnutí pro dosažení nejen vašich cílů, ale také pro zlepšení vašeho zdravotního stavu.

Říkáte si, proč byste to měli dělat? Proč za to utrácet, když internet je přeplněný informacemi?

Čtěte dál a všechna vaše proč se rozemelou na padrť:

  1. Odborník vám toho o vás řekne víc, než víte vy sami

Řada lidí toho hodně přečte, dozví se spousty informací od přátel a taky se nechá ovlivnit médii. Přitom vlastně ani neví, co jejich tělo a mysl potřebuje.

Zkušení výživoví poradci nejsou jenom v harmonii s vlastním tělem, ale dokážou své znalosti přenést na každého svého svěřence. Může za to vzdělání, ale taky dlouholetá praxe.

Na základě osobního setkání toho o vás spousty zjistí a dokáže vám doporučit plán, který přesně padne vašemu stavu i situaci.

  1. Stanovíte si splnitelné cíle

Upřímně: V reklamách vám v souvislosti se zdravým životním stylem naslibují hory doly jenom proto, abyste si koupili jejich produkt či službu.

Pak tápete, zkoušíte a nestačíte se divit, že to nefunguje a že se očekávané cíle rozplynuly jako obláčky. Směřuje to ke ztrátě času, peněz i k demotivaci.

Za konzultaci s expertem sice zaplatíte, ale máte jistotu, že si společně nastavíte reálné a měřitelné cíle. Po splnění svého cíle, ať už to je zhubnutí o 5 kilo, nebo třeba změna stravovacích návyků, získáte ještě větší chuť a odhodlání do další „práce“ při budování zdravého životního stylu.

  1. Získáte větší motivaci, která je tolik potřebná

Jste unavení, nejraději byste si dřepli k televizi a nacpali se nějakou nezdravou kalorickou bombou. Tápání kolem hledání cesty za zdravým životním stylem je vyčerpávající a kolikrát také frustrující: Nevidíte žádný posun, výsledky a vaše motivace jde rychle ke dnu.

Při osobním posezení s expertem dostanete injekci emočního a duševního náboje. Expert ví, jak se cítíte, co vás trápí a kde potřebujete povzbudit. Ať už máte silnou vůli, či nikoliv, motivace je vždycky potřeba.

  1. Dostanete plán, který vám perfektně sedne

Už jste vyzkoušeli desítky plánů pro zdravou výživu a žádný vám nevyhovoval? Tak to se není čemu divit.

Každý člověk má svá specifika, která žádný plán stažený z internetu nepokryje. Výživový poradce je vzdělaný v oboru tak, aby vám vytvořil plán na míru vaší hlavě i tělu.

Přesný plán vám pomůže splnit si svůj cíl efektivně, neplýtvat zbytečně silami, nebo si dokonce ještě nepřitížit.

  1. Neplýtváte svými penězi ani časem

Hledali jste někdy na internetu ideální plán ke změně životnímu stylu? Nebo rady a tipy, jak zhubnout? Vyzkoušeli jste několik přípravků, které nefungovaly? Zkuste si zpětně spočítat, kolik vás to stálo času. A peněz.

Nebylo by lepší tenhle čas strávit rovnou budováním svého zdraví? A peníze investovat do správného účelu?

Určitě. Všechny tyhle náklady, časové i finanční, zaručeně převáží náklady na konzultaci s profesionálem.

Budujte svoje zdraví účinně.

Objednejte si konzultaci s odborníky, kteří pomáhají takovým jménům, jako např. tenistka Petra Kvitová, cyklista Jiří Ježek, ale i dalším lidem, jako jste vy.

 

Konzultaci v Centru Petra Havlíčka si objednáte kliknutím SEM>>.